Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs étvágyam már napok óta,...

Nincs étvágyam már napok óta, szörnyen rossz a gyomrom, mintha égne. Vettem be gaviscorn-t, de az sem segített. Minden falat kínszenvedés, mit tegyek? Eszek mert tudom, hogy muszáj, de ez nem jó.

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy most épp megjött, és a napokban nem voltam túl fényesen, szorongtam, pánikoltam meg ilyenek. Szóval valószínűleg emiatt van, de mit kezdhetek vele?
2012. szept. 26. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló rossz periódusban vagyok, és sokaktól hallom...nem tudom mi van. Zökkentsd ki magad, mozogj egy kicsit, találkozz valakivel, csinálj meg valami régen halogatott dolgot, hívj fel valakit...stb. valamit, ami örömet okoz. Rágcsálj háztartási kekszet, szénsavmentes ásványvizet igyál, aztán valami könnyű, de tápláló kaja:rizs, főtt répával, natúr csirkemellel, ilyesmi. csokit ne egyél, az nem jó ilyenkor. valószínűleg a sok sav miatt van, amit a stressz okoz.
2012. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mostanág nagyon semmi sem okoz örömöt :(. Megpróbálom a kekszet, hátha hátha meg később bepróbálkozom citrommal, az van amikor segít a gyomorsavamon.

Csoki nem is birok, egyenesen felfordul tőle a gyomrom, pedig nagy édességes vagyok, de most még azokat sem kívánom. Remélem mihamarbb vége.

Köszi! :)

2012. szept. 26. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A citrom az még jobban marná a gyomrod, nem? De te tudod. Én is sokszor szenvedek valami émelygéses gyomorfájástól, amikor szénsavasat nem ajánlanak, mégis egy-két korty fanta segít a hányingeren, bár a gyomorfájást erősíti!:) A keksz az tuti, de csak a háztartási! JObbulást!
2012. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szénsava üditőt sosem iszom, csak sima vizet :).

Elvileg semlegesíti a gyomorsavat, régen mindig ezt ajánlották ... rosszabb már nem lehet szóval nincs mit veszíteni :D.

2012. szept. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!