Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírok írni, egyszerűen ha...

Nem bírok írni, egyszerűen ha sokat kell, nagyon megfájdul az ujjam, majd a csuklóm, és szinte el kell dobnom a cerkát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja, hogy azért mert túl görcsösen fogom a tollat. De hiába változtatok, ugyanaz. Ez lehet, hogy ínhüvelygyulladás?

Érettségi évben vagyok, rengeteget kell írni, és félek, hogy emiatt korlátozva leszek.

Mit tegyek?

Nem állandó a fájdalom, íráskor jön elő.



2012. szept. 26. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Erősítsd a kezedet,mondjuk tévézés közben próbálj meg egy teniszlabdát összenyomni,majd elengedni.Segíthet,ha óra előtt bemelegíted az ujjaidat.Jó erősen ökölbe szorítod,majd ellazítod.
2012. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, bár kosarazom, tehát a csuklóm erős. A lazítás jól hangzik. A fájdalom mindig az ujjaimból sugárzik lefele.
2012. szept. 26. 22:21
 3/3 anonim válasza:

próbáld meg az egronómikus tollat. végül is, a sima tollak egyformák, viszont az ember keze nem.a kislányom is mindig panaszkodott, te hát az ortopéd orvos tanácsára beruháztam...azt nem mondom, hogy olcsó, de tényleg jó!!a mienk stabilo márkás,nem tudom, hogy más cégek is forgalmaznak ilyet.

[link]

2012. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!