Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan tudjam, hogy én magamba...

Honnan tudjam, hogy én magamba fojtom-e az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így elég bugyután hangzik, de az az igazság, hogy személyiségre kb. mindig is ilyen voltam, mint most, így nekem ez a természetes, és nem tudom magamhoz viszonyítani, hogy most én is olyan érzelmeket elfojtó, vagy inkább nyitott személyiség vagyok-e.

Pár szót bővebben magamról:

Utálok sírni, főleg mások előtt. Utoljára szerintem akkor sírtam más előtt, amikor apával összevesztem és nem engedte, hogy felmenjek a szobámba, ezért előtte bőgtem el magam. Amikor más lát sírni, szánalmasnak érzem magam.

Aztán más lányok általában, ha tetszik nekik valaki, rögtön elmondják mondjuk a legjobb barátnőiknek, én viszont inkább titokban tartom, nehogy barátnőm esetleg kiröhögjön, vagy megvessen, hogy milyen fiúk tetszenek nekem. Mondjuk néha el szoktam mondani, de akkor is inkább csak azért, mert velem úgy sem történik soha semmi érdekes dolog, vele meg igen és ilyenkor jó mesélni, hogy van valami újdonság velem is.

Nem viselem jól a kritikákat, ha valaki rossz megjegyzést tesz rám, még ha jogosan is, mérges leszek rá és van, hogy hónapokig nem bocsájtok meg.

Hát én ha kívülről nézném magamat, valószínűleg ezekre a dolgokra tippelnék, amik arra utalnak, hogy nem mutatom ki az érzéseimet.

De amúgy nem tudom. Mások is ilyenek, vagy ezek szerint zárkózott vagyok?

15l


2012. szept. 27. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mered kimondani ami bánt, és nem mersz más előtt sírni, akkor magadba fojtod az érzéseid. Ezen változtatni kellene, mert a legtöbb betegség pont ezért van, hogy sok mindent magukban fojtanak az emberek. Sírni pedig egyáltalán nem szánalmas, még férfiaknak sem. Férfi vagyok én is, és bevallom, én is szoktam sírni. Ha úgy érzed, hogy sírnod kell, csak sírd ki Magad nyugodtan! Tiszta szívből kívánom, hogy soha ne érjen Téged a legkisebb kellemetlenség sem és kívánok Neked minden elképzelhető jót egész életedre!!! :)
2012. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most jól esett :)
2012. szept. 28. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!