Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általában egy lánynak 14 és...

Általában egy lánynak 14 és 18 éves kora között mennyit változhat az arca?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és utálom magamat...Szerintem nagyon nagy az orrom, túl kicsik a szemeim és az arcformám sem a legelőnyösebb...pl amikor mosolygok, egy picit oldalból nézve az állam és az arccsontom között kiáll az a húsos rész, annyira undorító :S Olyasmi, mint ennek a lánynak:

[link]

Ráadásul az állam is ilyen kiálló...

Mindent utálok magamon :S

Szerintetek fogok még pár év alatt változni?


2012. szept. 29. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteget fogsz változni a most következő 3-4 évben. Most értél abba a korba, amikor a test elkezd nyúlni, gyerek-formából elkezdi felvenni a felnőttkori alakot, izomzatot.

Most kell sokat dolgozni azon, hogy a "végeredmény" minél tetszetősebb legyen = izomfejlesztő, erősítő sportok, mint pl. úszás, amely a vállak, karok, mellizmos és lábizmok erősítésében nagy szerepet játszik. De ha úgy érzed, hogy alapjaiban pl. csak a lábaiddal vannak gondjaid, akkor elég, ha kerékpározol, vagy rendszeres futás, hasonlók.

Az arcvonások rengeteget változnak azzal, hogy eltűnik a "gyerek-pufiság", a kisgyermekekre jellemző kerek pofi, ettől teljesen másnak fog kinézni az arcod, mégis ugyanaz a személyiség maradsz.

2012. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. szept. 29. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
az orrod, szemed, arccsontod max akkor fog változni, ha elmész plasztikai sebészhez.. viszont az összkép más lesz 18 éves korodra.. 14 évesen én is utáltam a kinézetem és így visszagondolva, tényleg csúnya voltam.. nekem is jó nagy kerek fejem volt, meg + 9-10 kg.. most már egyáltalán nem tartom magam csúnyának, sőt néha kicsit nárcisztikus vagyok.. pedig nem történt olyan brutális változás.. a stílusom ugyan olyan ( kivéve, hogy már bármit felvehetek), lefogytam, megnőtt a hajam, idősödött az arcom.. és még csak az sincs, hogy a smink miatt lettem szebb, mert soha nem festem magam.. egyszerűen az ilyen kerek fejű és erős arccsontú embereknek sokkal jobban áll a felnőttkor, mint a gyerekkor.. pár év múlva, ha nem hízol meg és nem kensz magadra egy centi vastag vakolatot+ nem csináltatsz rövid, tépett, béna trendi frizurákat, ezerszer jobban fogsz kinézni, mint most (19/L)
2012. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
... centi vastag vakolat... Ez tetszik, de nagyon igaz! Ment a pacsi!(1-es vagyok)
2012. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!