Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan felsőlégúti...

Folyamatosan felsőlégúti megbetegedéseim vannak, nagyon elegem van már belőle, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most épp mondjuk "Idült garatgyulladás" a diagnózis. A torkom folyton fáj, rekedtes, meg gombócos a hangom, már mióta, a fülem is sokat fáj (alaphelyzetben). Ezeken felül rengetegszer van arcüreg/torok/mandula gyulladásom, a fülemet is kellett szúrni mostanában, folyton tömnek az antibiotikummal, de sosem érzem, hogy rendben lennék. Mindig van valami. Mit tehetnék ez ellen? Már megkeseríti az életem :(

(20/l)

(Ja, és valószínűleg elég gyenguc az immunrendszerem, elég gyakran jön ki az orromon herpesz, az orrfújás következményeképp)


2012. szept. 29. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, hgoy most ráadásul a torkom aljában, már-már a tüdőmnél nyomást érzek, meg úgy érzem, nem kapok rendesen levegőt... :S
2012. szept. 29. 13:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom min mész keresztül, nekem azóta durvult el nagyon a helyzet mióta kivették manduláim, azóta folyamatosan gyulladásba van, de doktornő csak sós vizes orrsprayt meg sós vizes gargalizálást mondja mindig, már nem is megyek inkább mert felesleges. Viszont nekem sok a savam, talán ez is közre játszik, hogy vissza jön nyelőcsőbe, torokba... :(
2012. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos én is ebben a helyzetben voltam,nem voltam olyan hónap,hogy ne lett volna felső légúti betegségem,főleg torokgyulladás,mert gyenge volt az immunrendszerem,de mióta elkezdtem rendszeresen úszni,lekopogom,egyszer sem voltam beteg
2012. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Én is jártam rendszeresen úszni, de már nem tudok menni, mert folyton lebetegszem utána! Hiába szárítom meg a hajam, öltözök fel jól, még kapucnit is veszek, úszás után általában BAMMMM lebetegszem.. :S Úgyhogy azt én abbahagytam. (Pedig kifizettem a jó kis drága bérletet, na sebaj)

Nekem is írtak már fel orrspray-t, orrcseppet, de nem igazán használtak.

2012. szept. 29. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy változik-e a dolog ha egy ideig iszol tejet és nem eszel tejterméket!
2012. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirup. Az antibiotikumokat hagyni kellene jó sokáig. C vitamin.
2012. okt. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú, most hogy mondod, tényleg lándzsás útifű szirup vagy mi volt is itthon egy ideig, az jó volt, de már elfogyott, veszek megint. Köszi! :)
2012. okt. 2. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapható C vitaminos és echinaciea (azt hiszem így írják) Dr. Theiss Lándzsás útifű szirup, ez még jobb, mint a sima.
2012. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utánanézek, köszönöm a segítséget!
2012. okt. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!