Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfázásra valami jó gyógymód?

Megfázásra valami jó gyógymód?

Figyelt kérdés
Sajnos csütörtök óta beteg vagyok.Folyik az orrom,csúnyán köhögök és se illatot se ízeket se érzek.Fülem is be van dugulva.Voltam az ügyeleti orvosnál nem tudott ajánlani semmit ami igen felbosszantott.Ma voltam a fül-orr-gégészeten ott se kaptam semmi gyógyszert.Gyengének is érzem magam és hányingerem is van.A házi orvosom szabadságon van és csak október 7én jön vissza.Addig nem tudtok ajánlani valami jó gyógyszert?Egyedül nevelem a gyereket és jól jönne valami jó gyógymód.

2012. okt. 1. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi is ebben szenvedünk a férjemmel.:)

Ma a háziorvosunk ajánlotta a Coldrex tablettát, majd kiderül jó lesz-e. Tavaly ajánlották a Coldrexnek a por változatát, amit vízzel kellett elkeverni és meginni, akkor nálam az segített.

De olyan is volt, mikor felülfertőződtem és akkor antibiotikumot írtak fel.

Jobbulást kívánok!

2012. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ilyen tünetekre múlt héten egy forró Coldrexet ittam, nekem két nap alatt elmúlt, csak a köhögés maradt még pár napig, de már az sincs.

Este meleg zuhany, utána a meleg coldrex, neocitrán, és izzadás dupla takaró alatt.

Jobbulást!

2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!