Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti otthon tartanátok vagy...

Ti otthon tartanátok vagy iskolába küldenétek a gyereket ilyen betegséggel?

Figyelt kérdés

Náthás, folyton fújja az orrát, panaszkodik, hogy fáj a torka és rekedt. Láza nincs, de hőemelkedése van, gyengének érzi magát és bágyadt a tekintete. Csütörtökön mindenképp bemegy suliba, csak a holnapról lenne szó. Tudom igazolni. Hagyjam, hogy itthon maradjon és pihenjen?

11 éves kislányról van szó. Köszönöm!



2012. okt. 2. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egész héten nem engedném. Később lehet sokkal rosszabbul lehet inkább feküdje ki, ha meg hőemelkedése van akkor meg pláne. Miért nem mentek orvoshoz?
2012. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

1 napot igazolnék neki, hogy ki tudja pihenni magát.

De többet nem. Ha nem lázas akkor menjen nyugodtan suliba.. Hozzá kell szoknia, hogy ha nem nagy beteg akkor is mennie kell majd dolgozni.

2012. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én is átestem ezen múlt héten ez egy vírus most mindenki ezzel küszköd/küszködött körülöttem.

Tehát tudom milyen szar,én biztos nem küldeném el így iskolába,főleg hogy mindenkit végigfertőzne hanem orvoshoz vinném.

2012. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Az orrfújás, és torokfájás még nem indokolja a suliból való kimaradást, de ha bágyadt, gyenge, akkor egyértelműen maradjon otthon. Maradjon ágyban, pihenjen.


Jó gyógyulgatást a kislánynak!

2012. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon otthon, én is utáltam ha mindenki beküldte a beteg gyerekét, mert nehéz pótolni, aztán az nem számít, hogy a többi 20 is ugyanúgy elkapja, és aki állandóan fújja az orrát attól rendesen nem is lehet hallani a tanárt.
2012. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap ágyban tartanám.
2012. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább orvoshoz vinném hogy írjon fel neki valamit. Vannak olyanok akik 2-3 nap alatt orvosi segítség nélkül kiheverik ezt de vannak akik nem. Én kiheverem bár ha lázas vagyok inkább megyek én is dokihoz hogy azért nézze már meg hogy mi a helyzet nehogy valami visszamaradjon aztán napokig rohangáljak, ide meg ide.
2012. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 intrepid ***** válasza:
63%
Küldjed csak suliba, vírusfertőzéssel! A többinek se legyen jobb mint neki! Hagy kapják csak el az osztálytársak is! Komolyra fordítva, szerezz neki orvosit, a héten ne menjen iskolába. Hétfőn kezdhet, ha addigra rendbe jön. Addig a leckét otthon könyvből.
2012. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma itthon maradt a kislány, jobban is lett. Nincs láza, a hőemelkedés is lement, és már legszívesebben ugrándozna, amit nem engedek neki, de örülök. Ha mégis visszaesik, holnap irány a doki. Köszönöm a tanácsokat és a jókívánságot!
2012. okt. 3. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Remélem azóta is jól van a kislányod! :) Minden elképzelhető jót kívánok Nektek! :)
2012. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!