Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan hogy a pánik érzés...

Van olyan hogy a pánik érzés egész napos? és több hétig tart folyamatosan?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pánikroham az max fél óra,de az már durvább eset.

Amit te érzel szorongás,az persze időkorlát nélkül bármeddig eltarthat főleg ha az ember egy bizonyos dologtól fél.Kegyetlen dolog az is,főleg ha vegyül a kettő áhh..:)

2012. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van igen, elég széles skálájúak ezek a pszichés betegségek. Kérdés mitől és miért fél? Ha szeretné kikérni erről szakember véleményét itt tegye fel pontosan a kérdését: [link]
2012. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van igen és generalizált szorongás a neve. Legalábbis nekem ezt diagnosztizálták. A jó hír, hogy meg lehet belőle gyógyulni.
2012. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi,olyan folyamatos fizikai rosszul létre gondolok,mint szédülés,fejfájás,légszomj,deperszonalizáció,derealizáció,gyengeség,mellkasi fájdalom.és szívritmuszavar,szívbedobogás érzés-
2012. okt. 11. 07:49
 5/7 A kérdező kommentje:
és halálfélelem.
2012. okt. 11. 07:50
 6/7 anonim ***** válasza:
21:42-es vagyok. Tudom mit élsz át! Nekem 4 hónapig tartott. Ha szeretnél megszabadulni tőle, akkor tenni is kell érte! Minden nap fél óra futás, vagy valami aktív mozgás ami elindít majd a gyógyulás útján. Tudom nehéz ilyen állapéotban mozogni, de más lehetőség nincs, csak a gyógyszer.
2012. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia,nekem 8 éve van ez a dolog,1-2 év kihagyással,amikor elmúlt,és most nem rég visszatért,de nem voltam/vagyok benne biztos,hogy pánikbetegség,mert nem olyan mint régen,hogy pár perces vagy órás,hanem egész napos.És már beképzelek minden betegséget.szorongok.De akkor benne van,hogy lehet,hogy mégis pánik.Csak furcsa ,hogy egész nap tart a rosszul lét.És nem tudok koncentrálni a munkahelyen,emberek között így pláne nehéz lenni,mert mindenhonnan menekülnék ,ha tehetném.
2012. okt. 11. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!