Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma reggelre, érzékeny lett...

Ma reggelre, érzékeny lett nyomásra egy anyajegy a nyakamon, viszont most már nem igazán érzem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy szemőlcs kinézetü anyajegy a nyakam oldalán,mióta az eszemet tudom.Nem volt vele sosem gond,ma mikor felébredtem észrevettem hogy érzékyen,picit fáj ha megnyomom.Most az előbb néztem,szinte már nem fáj.MI okozhat ilyen hirtelen érzékenységet?Alakra ,szinre ugyanolyan mint volt.Kérdésem,ha gond lenne vele,és megyek megnézetem,esetleg levetetem,akkor megelőzhető a komolyabb baj?Ha ilyenkor megy az ember,mikor az első kis fájdalom van,ugye még időben vagyunk?A probléma,hogy kb 2- hét mire időpontot adnak a bőrgyógyászhoz.
2012. okt. 14. 09:35
 1/2 bettineni ***** válasza:
Szerintem a "komolyabb baj" az altalaban alattomos es nem is okoz fajdalmat. Ha nem törtent rajta valtozas akkor csak az lehet, hogy elnyomtad vagy bele akadt valami, persze nezesd meg, de elöször is nyugodj meg, nem kell rögtön rosszra gondolni.
2012. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azért is aggódok,mert ma olvastam,hogy a melanoma figyelmeztető jelei közt van ha fáj,viszket az anyajegy.Most nem érzem már egyáltalán,amúgy se volt erős fájdalom.Na mindegy a héten kérek egy időpontot azért.
2012. okt. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!