Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen tünetei vannak az...

Milyen tünetei vannak az állati szőr allergiának? (pl. : kutya, macska)

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a macska szőrére vagyok allergiás.ezt úgy kell érteni,hogyha olyan lakásba megyek ahol macska van(ugye macskaszőr is,és nem azért mert nincs takarítva,hanem egyszerűen nem lehet tökéletesen szőrmentesíteni)akkor kis pöttyök jönnek ki a bőrömön(ha hozzám dörgölődik a cica vagy annyira édes,és nem bírom megállni és elkezdem simogatni) ami viszket,magától a macskaszőrtől meg tüsszögök..
2009. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, és kutyaszőr allergia esetében? Van különbség a 2 között?
2009. aug. 8. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok...nem tudom miért de csak a macskaszőrre vagyok allergiás a kutyáéra nem...de gondolom hasonló tünetek vannak ott is..
2009. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A kutya és a lószőrnél is ugyanaz van, mint amit az első válaszoló írt. Sajnos mindben érintett vagyok, pedig imádnám őket. Nem is tudok olyan lakásban lenni, ahol kisállat van, 1-2 óra múlva nehézzé válik a légvétel is. :(
2009. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek =)
2009. aug. 9. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
viszketés, köhögés vagy trüsszögés. ezek a lehetőségek, de mindenkinél más, hogy melyik.
2009. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudnék erről mesélni. Én kutya, macska és mindenféle pollenre vagyok allergiás, ami létezik a világban. Nekem a lakásban élt 8 macskám, amikor kitört rajtam az allergia. Én asztmás tüneteket produkáltam. Kétszer vitt el a mentő, annyira fulladtam. Elméletileg nem érhetnél hozzájuk és szedni kell a gyógyszert, amit felírnak. Így rendben tartható. Ha mégis simogathatod őket, utána alaposan moss kezet. Fontos, mert ha macskás kézzel véletlen megdörgölöd a szemed, az pokoli tud lenni.
2009. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!