Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy családtagom nem érzi jól...

Egy családtagom nem érzi jól magát, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egyik családtagom már tegnap óta rosszul van, sürűn hány, viszont reggel óta ( mivel semmi sincs a gyomárban) csak savat hány. Mitől lehet ez? És nem jelent valami mást is ha csak sav jön ki belőle?

2012. okt. 27. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjen ügyeletre.. ez ok minden lehet mi nem tudjuk megmondani. Lehet csak a hányó vírus, de lehet okkal komolyabb is.
2012. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem porszívózzon össze és mossa le az alakokat. Nekem is ez segített. Beszippantotta a porszívó a vírust.
2012. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kortyonként itatni, hogy ki ne száradjon, ez fontos,és lehetőleg próbáljon enni pár falat kekszet, pirítóst.
2012. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez most járvány. Nálunk a 3 évestől a 35 évesig mindenkin átment. 3-4 nap. Nagy gyengeséggel jár, hőemelkedéstől a magas lázig minden lehet. Tea bőven, pici keksz, vagy pirítós, ágynyugalom! És nincs a gyomrában semmi,tehát azért jön belőle az, ami.Hasmenése nincs?Mert a vírusnak viszont az is kísérője.

Ha nem múlik, akkor ügyelet ajánlott.

2012. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
szerintem is menjen orvoshoz.. nem is értem különösebben hogy miért nem oda viszitek, ahelyett hogy ide írsz :S
2012. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem aludjon a szomszédnál.
2012. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Sós vizet kortyolgasson. De ha nem csökken a hányás, és semmi javulás ennyi idő alatt, orvost kéne hívni.
2012. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Induljatok el az ügyeletre, mert sok minden lehet a háttérben az egyszerű gyomorrontástól kezdve vírus fertőzésen át az agyhártya gyulladásig vagy bélelzáródásig vagy epekő betegségig. szóval ez csak egy tünet, az orvos feladata megtalálni az okot. És hidd el néha az sem egyszerű! Már mint a doktornak.

Ugye ezt nem gondoltad komolyan, hogy itt fogsz pontos diagnózist kapni és erre nyugodt lelkiismerettel szerintem senki nem mer ajánlani megoldást sem itt.

2012. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jobban van már a beteg? Voltatok dokinál?
2012. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Igen, jobban van, csak beragadt a feje a porszívóba.
2012. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!