Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez migrén vagy mi lehet?!

Ez migrén vagy mi lehet?!

Figyelt kérdés

Reggel arra ébredtem, hogy szörnyen fáj,majd széthasad a fejem :( Fényre , hangokra érzékeny voltam/még most is picit,émelygés is volt. Migrénről úgy tudom h féloldali v kétoldali fejfájás van...De van hogy inkább tarkónál fáj sokkal jobban , többi részben kevésbé? :/

Vagy ennek semmi köze a migrénhez? Nem vagyok jártas a témában,szóval segítsen már valaki némi infóval ezzel kapcsolatban.

Hálásan köszönöm előre is :)



2012. nov. 1. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
? :(
2012. nov. 1. 15:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet migrén. Nekem a jobb oldalon fáj, amikor migrénem van, de gyakran tarkótájékon kezdődik, és aztán húzódik fél oldalra.
2012. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valami tipp, hogy mit lehet ellene tenni?
2012. nov. 3. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be cataflamot. Ha egy nem használ, akkor akár 2őt is be lehet. De ha elégkorán veszel be egyet, akkor lehet, hogy annyi is elég lesz. Most épp nekem is fáj a fejem, tarkónál :/
2012. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!