Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bőrprobléma, ez ekcéma vagy...

Bőrprobléma, ez ekcéma vagy fertőzés. Vagy vírus herpesz vagy micsoda, mellékelek képet?

Figyelt kérdés

Kiütésszerű hólyagocskák jelentek meg, amik nem gennyeznek, nem véreznek de már több mint 3 hete kb elkezdtek megjelenni. Nem fáj, nem is nagyon nyomkodom vakarni talán 1-2t ha vakartam, de az összes kisebesedett! Nem véreztek...

olyan mintha vízhólyag lenne az elején, csak jóval kisebb, de nem gennyedzik, nem is viszket, nem fáj. Utána besebesedik (gondolom alvás közben vagy napközben nyomás éri és kijön belőle a víz)


Nekem nem ilyen nagy a seb, mint a képen, hanem kis kör alakúak... de a bal oldali hólyagok kb ugyanolyanok..


Mi lehet ez? nem hiszem hogy allergia, mert csak a jobb felkaromon van (+ 1 a vállamon és 1 db az alkaromon, de csak a jobb oldalin) a bal karomon semmi nincs, a lábamon se.

Ugyanazt a tusfürdőt, testápolót, borotvát stb-t használom a lábamra, mint a bal és jobb karomra, szóval ha ez lenne akkor a többit is irritálná nem?


Mi lehet ez? Vírus? herpesz?


szerintem ilyenem van:


[link]


2012. nov. 4. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem övsömöröd van, mely egy érzőideg által beidegzett

bőrterületen jelenik meg. Ugyanaz a vírus okozza, ami a bárányhimlőt is. Menj el a háziorvosodhoz a pontos diagnózist ő állítja fel.

2012. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És fertőz, mármint aki nem volt bárányhimlős a környezetben az akár el is kaphatja és kijön rajta a bárányhimlő. De mondom a háziorvos vélemény az irányadó.
2012. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pesten vagyok, kollégista és 2 hétig tuti nem megyek még haza.. :/


itt hol menjek el orvoshoz?

2012. nov. 4. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki a kollégium orvosa? Elvileg minden kollégiumot hozzácsatolnak egy-egy háziorvoshoz vagy több koleszt lát el egy orvos, de a sulidnak van iskolaorvosa őt is felkeresheted.
2012. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert akár rosszabb is lehet, ha nem kezelik megfelelően!
2012. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!