Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kapjak el konnyen valami...

Hogy kapjak el konnyen valami betegseget? Mert nem akarok ezen a heten suliba menni. Vagy tudogyulladast vagy valamit

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 12:14
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem az a felháborító hogy beteg akar lenni, mert azt még simán megértem hogy gyerek, (még ha nagykorú gyerek is) én is gyerek vagyok... 14/F

A felháborító az, hogy milyen örömmel segítenek neki betegséget elkapni... első két válaszolóra célzok pontosan... Nem gondoljátok hogy ez piciit rosszindulatú?:D

Ne akarj semmilyen betegséget elkapni, pláne ne tüdő- vagy torokgyulladást:/ Nekem egyszer volt egy kétoldali tüdőgyulladásom és majdnem 3 hetet hiányoztam képzelheted mennyit kelett pótolni, és bejárni +órákra:(

Ha keveset hiányzol és picit jóindulatúak most veled a szülők, esetleg az orvos akkor mondhatod simán hogy fáradt vagy, kéne egy kis pihenő:) Én ezt el szoktam játszani évente kb 2x-3x:D

2013. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
*Az elején nem fejeztem be a mondatot: "...Megértem h gyerek stb.." Arra akartam célozni hogy nem szereti a sulit:D
2013. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!