Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem birok hizni semmit?

Miért nem birok hizni semmit?

Figyelt kérdés
Már teljesen depresszióba estem, 44kg vagyok vagy lehet még annyi se. 160cm, és 19 éves lány! egyszerüen nem birok hizni, pedig ki lettem vizsgálva egészéges vagyok:S nem értem...lehet genetika, de csak van valami megoldás!! sokat eszek!!! sokat alszok, folyadékot nem sokat iszok, illetve még annyi hogy pánikbeteg vagyok tehát sokszor vagyok feszült...kérlek adjatok valami tanácsot! fontos lenne...nem érzem igy jól magam :S

2012. nov. 6. 21:19
 1/6 anonim válasza:
:) Ne aggódj. Az egyik barátnőm 19 évesen már egy 4 éves kisgyerek anyukája és így volt 46 kiló. Most 56-nál jár 3 hónap alatt. A titka, az éjszaka. Sültkrumplit sütött ki este 8 kor, és 2 óránként felkelt enni. Természetesen ehhez hozzá járul, hogy nap közben egészségesen étkezik, saláta, sült hús stb... de az éjszakai evés a leghatásosabb. Ha nem szeretnél puhosodni, akkor 2-3 naponta menj el futni és csinálj felüléseket.:)
2012. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előző vagyok. Youtubon vannak fent remek relaxációs zenék. A feszültséget le tudod vele győzni, ezt pedig saját tapasztalatból mondom. Vagy írd le naplószerűen és kiadod magadból. Szurkolok neked, hogy megoldódjon minden!:) Kitartást:)
2012. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még az is lehet, hogy nem minden feszültségre elég a youtube...
2012. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj hízni. Én is megküzdöttem érte, és most küzdhetek a narancsbőr és a stria ellen. A lefekvés előtti evést nem ajánlom, mert nem tesz jót. Vagy várj türelemmel, vagy fogadd el magad, de ha stresszelsz, azzal csak szaladnak le rólad a kilók. Én 162 cm vagyok és 45 kg. Nagy hiba, hogy folyadékot nem iszol, hiszen kicsit tágítja a beleket, és ezzel a módszerrel több táplálékot tudsz bevinni. Ráadásul ha hízni akarsz, és a zsíros kajákra utazol, akkor nagyon sok vízre lesz szüksége a szervezetednek. Felejtsd el a súlyod miatti depizést, tapasztalatból mondom neked, hogy a narancsbőr és a stria miatt nem éri meg. Inkább legyél vékony és feszes. + hatalmas nagy igazság, hogyha így most nem érzed jól magad, + kilókkal sem fogod. AZ élet nem ilyen. Ha találsz valamit ami leköt, és sikerélményed lesz, lesz annyi önbizalmad, hogy elfogadod így magad. Nehéz csak úgy átállni egy ilyen felfogásra, de ha sikerül, az nagyobb siker, mintha felszedsz néhány kilót.
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el nyugodtan, hogy szeretnél hízni, vagy sem, és tegyél érte, hogy jobban legyél. Pszichológus pl. jó ötlet lehet segítségként.
2012. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!! Szerintem hiába küzdök, nem fogok hizni....de majd egyszer hátha :)
2012. nov. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!