Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztétek már azt, mikor a...

Éreztétek már azt, mikor a sírás környékez titeket, de olyan helyzetben vagytok, hogy nem sírhattok mindenki előtt, szóval visszafogjátok magatokat, akkor elkezd fájni a torkotok?

Figyelt kérdés
Én jópárszor éreztem már ezt.. vajon mért lehet? Bocsi, ha rossz kategóriába tettem fel a kérdést, de nem tudtam hova kéne. Előre is köszi a válaszokat.
2009. aug. 12. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen én is éreztem,"gombóc van a torkomban" ahogy mondani szokták..nem tudom mitől van de elég szar
2009. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
velem is van, de én ált. mindig visszatartom, utálok sírni még egyedül is... És nagyon tud fájni... De szerintem azért, mert hogy visszatartod, és ott erőlködsz hogy ne jöjjön ki...
2009. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez természetes, minden ember ezt érzi ilyenkor. Egyébként azt nem tudom, mi okozza.
2009. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
énis érzem de nekem már előhozza 1 hírtelen idegesítés is.. sztem a mandula duzzad meg kicsit az adrenalintól nem?
2009. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem a mandula duzzad meg ilyenkor, mert én is szoktam érezni ezt a szorítást a torkomban ha a sírás környékez pedig már kisgyerekkorom óta nincs mandulám. de engem is érdekel, mi okozza, úgyhogy utána is nézek:)
2009. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy jó tipp! nézz szemmagasságtól kb 30fokban felfelé! úgy átlósan fel.

az elzárja némileg a könnycsatornákat,könnyebb visszatartani. =) nekem így nem szokott fájni a torkom, csak vizenyős marad a szemem:D

2009. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
örülök, hogy senki sem nézett hülyének a kérdésem miatt:D aki mégis megtudja az igazi okát, remélem leírja ide is. és köszi az eddigi válaszokat:)
2009. aug. 13. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én mindíg visszafogom magam, ha látnak. Még akkor is, ha olyan ember lát, aki előtt sírhatnék. Én nem szeretek SENKI előtt sírni. Én csak akkor engedem ki, ha egyedül vagyok. Igen, egyébként nekem is elszorul a torkom és a szemem is égni kezd olyankor, de a sűrű pislogás, meg a felfele nézés segíteni szokott. Üdv: Gyuszi, 21
2010. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!