Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet visszatérő hasmené...

Mitől lehet visszatérő hasmenésem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja érzem azt, hogy ha munkába vagy valahova kell mennem, csikarni kezd a hasam. Otthon, munka előtt elintézem a dolgaimat, minden rendben, de mire elindulok, vagy beérek a munkahelyre, egyből megy a hasam. Sokszor már annyira kellemetlen,hogy nem merek elmenni itthonról, hogy mikor jön rám a csikarás. Olyan kellemetlen. Sejtem, h valami pszichés dolog lehet, mert az étkezésemre odafigyelek, sok folyadékot iszom, mozgok. Egyébként a széklet maga normális, ha itthon vagyok meg abszolút semmi bajom. Hogyan lehetne ezt kiküszöbölni? Vagy egy kicsit "sűrűbb állagúvá" tenni? Szedtem probiotikumot is, Lactiv kapszulát, de sztem attól meg pláne megy a hasam. Többet zuborog is.

2012. nov. 10. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami allergia? Pl. tejre. De ha meg tudod, hogy lelki dolog áll a háttérben, miért nem azt kezelteted? Szorongsz esetleg?
2012. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is... Mindig mielőtt elindulok valahova már beveszek egy szem gyógyszert, nehogy valami baj történjen. Valószínűleg nekem is valami pszichés oka van...
2012. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz liszt-vagy tejérzékeny is!
2012. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tejre nem hiszem, mivel itthon nincs problémám. Egyszer- kétszer előfordult a múltkor, hogy olyan helyen jött rám, ahol egy kicsit kellemetlen, vagy nem tudtam elmenni, így szerintem ez bennem egy olyan szorongást váltott ki, hogy "jaj, remélem, most nem jön rám az utcán." Tudom, hogy ez nem normális, de már előre görcsölök. Az a baj, hogy lágy a székletem, régen nem ilyen volt, és nem volt vele gondom. Mit egyek, hogy sűrűbb legyen?
2012. nov. 10. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél meg minden nap 8-10 szem dióbelet. Regenerálja a bélflórát, normalizálja a székletet. Nem hizlal!
2012. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A dió az éppen meghajt, nem?
2012. nov. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!