Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap fájt a hasam, mitől...

Egész nap fájt a hasam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Amikor izgulok, ideges vagyok, akkor szokott így fájni. Reggel azt hittem, hogy amiatt van, hogy dolgozatot írtunk, bár furcsálltam, mert semmi izgulnivalóm nem volt, könnyű dolgozat volt. De aztán, amikor mentem ki a suliból, újra rákezdte, olyan érzés, mintha kakilnom kellene, vagy ilyesmi. :D Tehát nem egész nap fájt, hanem néha-néha jött az érzés. Meg úgy alapjában véve rosszul vagyok, gyenge, és hányingerem is volt többször. Mi lehet a probléma?

16/L


2012. nov. 13. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
menstruálsz
2012. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz. :)
2012. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg egy időben akkor jött rám mindig a szarás, mikor bementem a melóba. Tuti hogy az idegességtől, és főleg mert cink volt hogy ott megyek el wcre és csakazért is.


Barátomnak meg mindig akkor fáj a hasa, ha éppen megkérem valami fontos dologra, hogy segítsen. Ez is elég érdekes jelenség.

2012. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Láz, hőemelkedés volt-e? Lehet akár vakbélgyulladás is. Főleg, ha jobb alhasi fájdalomról van szó.
2012. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!