Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tejbegriz hizlal?

Tejbegriz hizlal?

Figyelt kérdés
43kg vagyok nem birok hizni sehogyse, 2éve emlékszek minden estére ettem tejbegrizt de két héten keresztül és akkor 50kgra hiztam, lehetséges hogy attól ?? vagy csak hülye vagyok?

2012. nov. 13. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem hízlal. úgyhogy egyél olyat megint hátha :)
2012. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Holnaptól megint kipróbálom és majd irok 2 hét múlva :D
2012. nov. 13. 23:54
 3/11 anonim ***** válasza:
oké :D kiváncsi vagyok , hogy attól így meg lehet e hízni :D
2012. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! :D Írjál nekem is légyszi!:D Kíváncsi vagyok, valóban hízlal-e, mert szeretnék én is hízni!:D Vagy tudod mit?:D Holnaptól neki állok egy tejbegríz kúrának és szólok, nálam mi lett az eredmény!:D:D
2012. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jólvan, de amúgy csak ez lehetett a hizás oka. mi más?:D Még mamám mondta hogy a tejbegriz eléggé hizlal, és akkor rá álltam nagyon napi szinten de nem gondoltam hogy attól hiztam...de lehet. :P majd kiderül:P
2012. nov. 14. 00:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha megettél 7+ kiló tejbegrízt, akkor akár attól is lehetett.
2012. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet tönkölybúzadarát is kapni, az azért jobb mint a sima búza. Főzzétek azzal.
2012. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hajajj! bizony, hogy hizlal!!! jobban mint a tejberizs. meg ami meg (sajnos) hizlal es nagyon finom nekem: a kukorica. egyed koretnek, nasinak, salatanak, pizzan stb. egyel helyettem is!:)
2012. nov. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát de ne mindig tejbegrízt. Megunod. Nem? A tészta is hízlal, spagetti, makaróni jó sok sajttal és a túrós szalonnával.
2012. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 hét alatt híztál 7 kilót? Így, hogy nem tudsz hízni?


Hát nem vagyok én biztos abban, hogy csak a tejbegríztől volt.


Mindenesetre lefekvés előtt sokat enni... na igen az hízlal, tök mindegy mi az, ha csak nem zöldség. Ha beversz két tányér pacalt eszterházy tortával az is jó lesz.

2012. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!