Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez aranyér? (Kérdésed túl...

Ez aranyér? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

egy éve kb volt egy végbélrepedésem, de begyogyult viszont felette maradt egy lilás csik ami végülis az erem csak átlátszik. Most megint azt hittem hogy berepedtem mert picit véreztem, de nem törödtem vele mondom majd ez is begyogyul.

de mondom érzek egy kicsi szuro érzést és ez nem szokott lenni berepedésnél megnézem már mi van. és most az az ér egy kávészemnyi párnácska lett de nem látok repedésre utalo jelet.Ezek szerint nem repedtem be hanem ez a párnácska fájt és vérzett. Néztem képeket aranyérröl de mindegyik nagy volt meg vörös vagy nagy lila de ez picike. Vagy ebböl lesz a nagy?Ülni is tudok csak érzem hogy szur.


2012. nov. 14. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a kristálygömböm nem működik, csak azt ajánlom, mutasd meg egy orvosnak. Azontúl ha ilyen problémáid vannak, ésszerű volna úgy alakítani az étrended, hogy ne légy szorulásos, ami sok gondot fog neked okozni.
2012. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebből lesz bizony a nagy ... de nem feltétlen kell műteni ... nekem pár évtizede diónyi lett, haver sebész azt mondta előbb próbálkozunk Depersolon kenőccsel ... elmúlt ... azóta vannak más csodaszerek is ... ne hanyagold el
2012. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tudom h itt senki sem jós de sztem ez nem egy tul tág lehetöségü kérdés. akinek meg volt aranyere az meg tuti tudja milyen. nyilván tapasztaltakra vonatkozik a kérdésem:)


második: köszi! eszembe sincs elhanyagolni, azért kérdeztem:) holnap veszek krémet rá.

köszönöm!

2012. nov. 14. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várd meg, hogy megnőljön... Én aranyérre terhesség alatt rectanal aidet használtam, mert gyógynövényes, nagyon jól bevált!
2012. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!