Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorfájás, másnapra meg...

Gyomorfájás, másnapra meg mellkas kiütések, de mitől?

Figyelt kérdés
Először nyáron volt,hogy egyik este belázasodtam,elkezdett fájni a gyomorszájjam,aztán mintha a beleim szurkáltak volna.Iszonyat fájdalmas volt,közbe meg hánytam is és ment a hasam is.Másnapra elmúlt,de a mellkasomon piros kiütések voltak.Ez is elmult aztán.Először azt hittem rosszat ettem és attól vagyok ilyen rosszul.De mostanában megint előfordul és egyre gyakrabban.Tudom orvoshoz kéne mennem,de nagyon félek.Valaki járt már hasonloan?
2012. nov. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit ettél mikor ezek előjöttek? nincs ételallergiád? amúgy jól látod, mindenképp orvoshoz kell menned. Ne félj.
2012. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már megfogadtam,hogy ha mégegyszer kijön ez a dolog rajtam elmegyek az orvoshoz.Ez a fura,hogy amikor előjön ez a dolog akkor is azt eszem amit mindig,szóval nem valami ritka ennivalótól amit néha eszem.De nagyon köszönöm válaszod!
2012. nov. 15. 15:32
 3/3 szilike0033 válasza:
toxikus sokk szindróma??
2012. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!