Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik érzékenyek melegfrontra...

Akik érzékenyek melegfrontra melyek a tünetei? Pl ma mit éreztek akik érzékenyek rá?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
fájnak a kezeim,lábaim...pl.
2012. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erős lüktető fejfájásom van. Ilyenkor mindig beveszek 2-4 fájdalomcsillapítót is. pedig sosem élek gyógyszerekkel.
2012. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szédülés nincs nektek ? Aluszékonyság, kedvtelenség ?
2012. nov. 18. 15:45
 4/5 anonim válasza:

Nekem nem szokott ugyan, de most 2napja halvány fájdalmat érzek a fejemben. Szerintem a szédülés és aluszékonyság is beleeshet a tünetekbe, hiszen úgy gondolom, hogy itt 'vérnyomás-kilengés'ről van szó.

A meleg frontot nem szoktam megérezni, de most nekem is kijut. Ez lehet szerintem attól is, hogy erősebb hatású vagy épp az ember gyereke van kevésbé immunis állapotban lelkileg és fizikailag.

2012. nov. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sashinka válasza:
Három napja megörülök úgy fáj a fejem hátúl, tarkónál arra ébredek reggelelente, napközben meg szívem szerint , zombira innám le magam olyan levert rossz hangulatom van.
2012. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!