Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy fél órája elkezdett...

1lány.... kérdése:

Egy fél órája elkezdett zsibbadni és fájni az egyik lábam, ugye nem trombózis?

Figyelt kérdés
Rólam azt kell tudni hogy ha ideges vagyok akkor zsibbadok és nehézlégzésem van, ez most is fennáll. Ezen a gondon a MagneB6 szokott segíteni, amit most nem szedhetek pajzsmirigy betegség miatt. Ma nagyon sokat gyalogoltam, ha összeadom akkor sztem a 3 órahosszát is kiteszi összesen, és egy kicsit még táncoltam is :) Előbb elkezdett az egyik lábam tompán fájni és zsibbadni, enyhe izomláz érzés van benne egész combbig, nem hinném hogy duzzadt, és nem is piros, viszont egy kis darabon a bokám felett picit melegebb. Nem tudom hogy megerőltettem csak vagy lehet esetleg trombózis? Ha az, akkor milyen tünetek jönnének még? Vagy hívjak orvost rögtön? Vagy pedig megint túlreagálom és inkább aludjak? :)

2012. nov. 19. 23:27
 1/3 A kérdező kommentje:
de már a kezem is zsibbad és a hideg is ráz sztem ez a szokásos kimerülés lesz, mert a mai napot alig 3 óra alvással nyomtam le... :S tudom tudom semmi nem ér annyit h ne aludjunk, de tanulni kellett az egyetemre
2012. nov. 19. 23:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Aludjál!
2012. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen az lesz, már csak le kell vinni a kutyát aztán már esek is az ágyba egy bögre tejjel :)
2012. nov. 19. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!