Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ébredek fel minden...

Miért ébredek fel minden éjjel hajnali 2 és 3 között?

Figyelt kérdés
Akármennyire fáradtan fekszem le aludni, mindig felébredek, és nem tudom, mitől lehet. Kérlek segítsetek!

2012. nov. 23. 16:09
 1/10 anonim válasza:

Hirtelen ez a cikk ugrott be:

[link]


Nem tudom, hogy igaz lehet-e...

2012. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon stresszelsz valamitől és ez nyomaszt belülről. Nem lehet, hogy valamilyen vizsga közeleg és ez aggaszt téged?
2012. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem szoktál zsírosat, nehezet enni vacsorára? Esetleg nem vacsorázol túl későn? Ha este 6 után eszem, nekem is nehezen megy az elalvás, mindig be kell vennem egy-két Espumisant :)
2012. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én a helyedben a kedvenc plüssállatommal aludnék, nekem segített!
2012. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem totál ugyanez a bajom, és nem tartom elég súlyosnak, hogy orvoshoz merjek menni! De legutóbb bevettem egy fél Xanaxot, és az egész sokat használt, szerintem próbáld ki te is!
2012. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Xanax helyett inkább valami gyengébbet, pl. Sedacur Forte, vagy valami homeopátiás szer, ezek használnak, és nem okoznak függőséget!
2012. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A legegyszerűbb válasz az alvási apnoé lenne, de szerintem ne interneten érdeklődj, keress fel egy dokit, itt bárkinek lehet orvosi diplomája...
2012. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is pont ez volt a bajom még pár évvel ezelőtt. Nálam az használt, hogy minden lefekvés előtt fizikailag jól kifárasztottam magamat (egy kis otthoni edzéssel) és úgy sikerült reggelig megszakítás nélkül aludnom. No de látom neked ez nem segítene. Szerintem az étkezéseddel lehet gond. Figyelj arra, hogy este 6 után már ne egyél sokat, főleg olyat ne ami megterhelő.
2012. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet azért ébredsz fel, mert túl erősek a zavaró tényezők a környezetedben. kapcsolj ki minden elektronikus berendezést (hűtő, óra, stb.), zaj- és fényforrást, ami megzavarhatja a nyugalmadat. akkor talán majd mélyebben tudsz aludni...
2012. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hívő vagy? Ha tényleg súlyos a probléma és valami folyamatosan zaklat, nem hagy nyugodni, fordulj Istenhez!! Elképzelhető hogy bűnbe estél és még nem bocsátott meg neked...
2012. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!