Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Szerintetek fogadnak?

SOS Szerintetek fogadnak?

Figyelt kérdés
Dec3ra van időpontom egy szakrendelésre, de nagyon szenvedek, ha holnap reggel be tefelefonálok, hogy fogadnának e ha kivárom holnap a soromat, mivel sürgös lenne....szerintetek???

2012. nov. 25. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,hogy milyen rendelésre van időpontod ,de ha nagyon rossz állapotba vagy ,menjél most el a sürgősségire vagy ügyeletre.
2012. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Füll orr gégészet...nos, nekem refluxom van amit későőn vettek észre és foylaamtosan érzem hogy a torkomban valami ingerli sztem a hangszálaimat, mert alig van már hangom is :S és teljesen be vagyok rekedve :((((((
2012. nov. 25. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap ha elmész akkor fogadnia kell .Nálunk nem kell időpontot kérni sorszámmal működik.
2012. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én már kértem de még a múlt héten és dec 3ra kaptam :S én annyira utálom az időpontokat sztem semmi értelmük nincsen....hiába van néha 8ra időpontom ha délben jutok csak be elég érdekes na mindegy....szurkolj nekem! ez nagyon sürgös lenne, és ha nem fogadnak hát nem tudom mi lesz akkor velem....
2012. nov. 25. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Az időpontoktól én is kiakadok. Szorítok neked!
2012. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!! Hát ez magyarország..leszarnak minket...ha magán rendelésre megyünk és fizetünk egy csomót akkor talán foglalkoznak velünk :S elég gáz.
2012. nov. 25. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Panasz esetén kontroll vizsgálatra nyugodtan mehet.
2012. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos..az a helyzet hogy nekem van egy papirom amit nyáron adtak a sürgösségin ezzel a panasszal voltam akkoris....ott állapitották meg a refluxot és visszakeleltt volna mennem 4hét múlva de nemvoltam itthon és nem is volt akkor panaszom mert szedtem a gyógyszert csak aztán abbahagytam....szal nemtudtam akkor elmenni se.. és most mennék tuolajdonképpen vissza azért is kértem időpontot...de nagyon szennvedek már tényleg...ha viszem magammal a papirt akkor se fogadnak ???
2012. nov. 25. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:

" és visszakeleltt volna mennem 4hét múlva de nemvoltam itthon és nem is volt akkor panaszom mert szedtem a gyógyszert csak aztán abbahagytam....szal nemtudtam akkor elmenni se.. "


HÁT EZ MAGYARORSZÁG.Megmondták mit csinál,megmondták hogy menjél vissza,nem tetted.

Most meg Neked áll feljebb kisgyerek?


Az egészségügyi dolgozók amúgy minimálbérért robotolnak,inkább örülj hogy egyáltalán még van aki bemegy dolgozni a kórházba és egyáltalán december 3-ra kaptál időpontot.

2012. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!