Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a legjobb módszer a pánikbe...

Mi a legjobb módszer a pánikbetegség leküzdésére?

Figyelt kérdés
Akik meggyógyultak ebből a fránya rossz betegségből kérem irják le tapasztalataikat és véleményüket, megoldásaikat ! Köszönöm !

2012. nov. 30. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
miket érzel?halálfélelmet érzel?
2012. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sikerek sikerek és sikerek. Magánéletben, párkapcsolatban, tanulásban, munkában. Közösség ahová rendszeresen jársz.

Tapintatos meghallgatás, barát, családtag, lelki vezető.

2012. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a gyógyszerek. El kell döntened hogy pontosan mitől is félsz. Ez nem megy könnyen.
2012. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy elájulok összeesek, akkor ha kimegyek akkor feszült vagyok, nyugtalan, mindig sietnék haza, hogy nehogy bajom legyen. Ezek a fő okok !
2012. nov. 30. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez elég ciki, azt hiszem agarofobiának nevezik. Súlyos esetben előfordul, hogy vki ki sem mer menni az utcára.Ehhez mindenképpen kell segítség minimum pszichológus.

Nekem is voltak szorongásaim és kényszerem (nagyon csúnya volt- időnként el kellett mennem, hogy mutogassam a bugyimat-), de pszichoterápiával egész jól helyrejöttem.

Kell a külső segítség, egyedül nem megy.

2012. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Tanuld meg a légzéskontrollt, és hogy hogyan lehet jól ellazítani az izmaidat. ezeket gyakorold othon egy pár napig. (+ relaxáció)

Majd keress egy olyan helyet, ahol már egy kicsit izgulsz. Nem a legfélelmetesebb zsúfolt helyre gondoltam, lehet, hogy elég az utca. Ott ha elkap a roham, NE "fuss" el előle. NE kérj segítséget, csak várd hogy mi lehet a legrosszabb. Közben alkalmazd amit gyakoroltál. Ezeket egy pszichológus jól megtaníthatja neked, és sok más segítséget is adhat.

Nem fogsz meghalni, sem megőrülni, fegfulladni, és elájulni sem.

Volt e már olyan hogy elájultál? ha nem nincs miért aggódni. A pánikroham alatt legtöbben az ájulástól is félnek, de nem szoktak elesni.

(amúgy én is sokszor ettől félek, de tudom hogy alaptalan)

2012. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én páromon az agykontroll segített!

Mielőbbi gyógyulást!

2012. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!