Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a mai időjárás meg a héten...

Ez a mai időjárás meg a héten levő lehűlés csak engem visel meg ennyire?

Figyelt kérdés
Szédülök, álmos vagyok, feszült, kedvtelen

2012. dec. 2. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugi mindenkin előjön valami 'nyavaja" :) Csak van aki kevésbé érzi meg van aki jobban.. Légnyomásváltozás miatt nyomottabb lesz az ember, meg főleg ez a szar borult idő kicsit bezavarja a biológiai óráját az embernek... Jön a tél :) lassan hozzá fog szokni a szervezeted :)
2012. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a tél itt a baj hanem túl nagy a változás rövid idő alatt az abnormális!
2012. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor emiatt vagyok ilyen kába rosszkedvű ? SEHOVA NINCS KEDVEM MENNI ! Ha ki kéne menni azt hinném elájulok :) de komolyan ! Nekem amúgy ezt a pánikot, szorongást is felerősiti ez az idő... Ezért vagyok akkor két hónapja ilyen pánikbeteg,szorongós ?!
2012. dec. 2. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem migrénem van,utálom az időjárást xD
2012. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elmult 2hónapban barátnőmnek minden áldott nap fáj a feje, teljesen kedvetlen mindenben minden délután aludnia kell legalább 2órát hogy estére nagyjóbol!! helyrekerüljön...Nem Te vagy az egyedüli ezekkel a dolgokkal hidd el :)
2012. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennek örülök ! Mármint nem annak hogy barátnőd ilyen hanem hogy nem csak én vagyok igy ezzel a sza__all !!!
2012. dec. 2. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
;))
2012. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez a feszültség érzés hogy nem birok egy helyben ülni izgek-mozgok ! Emiatt van ?
2012. dec. 2. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ennek lehet pár oka... :) Én például állandóan jövök megyek a házban mint a távirat van rá több mint 300 m2 em és egyszerüen nem birok megállni legalább 3-4 kmt lesétálok itthon ez a vékonyabb testalkatuaknál kialakuló mániás baromság amiröl már igyekszem leszokni :D De az elmult pár hétben mióta ilyen az idő ugy mozgok mint egy mozgássérült lajhár... De alapvetően elképzelhető..
2012. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez, plusz teljesen bedilizett a szervezetem. Semmi sem működik most itt bent a megszokott menetben, minden összekavarodik. Már 3 napja ég a gyomrom, pedig már jó ideje nem volt rá példa. A fejem is folyton fáj. -.-
2012. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!