Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos megbetegedések,...

Folyamatos megbetegedések, rosszul létek. Az orvosok hátat fordítottak nekem, kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves fiú vagyok, és az a gondom hogy nagyon gyenge vagyok, folyamatosan megbetegszem, rossz a közérzetem, az izmaim égnek.

A tüneteim évek óta megvannak csak egyre súlyosabbak. Szédülök, fáj minden izületem és izmom, reggelente fájó gyomorral ébredek, iszonyatos gyomor és fej fájásom van utazáskor... Teljesen elkeseredtem már, mindenfélével etetnek az orvosok hogy nincs is semmi bajom... A torkom mindig ég és száraz... Még a mandulámat is kivették több min fél éve, azt mondták utána minden tünetem megszűnik, erre semmi különbséget nem érzek azóta sem...

Voltam ultrahangon, kéthetente elküldözget a házi orvosom vérvételre ahol néha a gyulladási szintet magasabbnak találják... Teljesen tanácstalan vagyok, ezek az emberek meg akarnak győzni arról hogy jól vagyok, mikor hogy lehet hogy 20 évesen ilyen gyenge vagy, roszabb az állapotom mint egy 60 évesnek... Sokat sportoltam, és ez sem segített, erősödtem meg minden de a tüneteim megmaradtak... Mit gondoltok róla, tényleg őrült vagyok? Teljesen reménytelennek látom a helyzetemet, eddig akárhova utaltak be mindenhol meggyőztek hogy nincs is semmi bajom...


2012. dec. 3. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha testi bajod nincs, akkor lehet lelki eredetű. Pszichológussal elbeszélgethetnél. Stresszes az életed?
2012. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, mosolygós vagyok... és az nem lehet lelki eredetű hogy pl. két három naponta megfázok és hőemelkedésem van fél éve... a szemeim folynak mintha allergiás lennék pedig semmire sem vagyok az.. én valamilyen élősködőre gondolok, más magyarázata szerintem nincs... elég sok állat vesz körül, és a szüleimmel lakom ahol szörnyűek a higiéniás körülmények de nekik kutya bajuk...
2012. dec. 3. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, hogy úgy írok, hogy igazából nem tudok tanácsot adni, de mikor olvastam teljesen magamra ismertem.

Ugyanilyen problémám van, lány vagyok 22 éves. Bár abból talán jobb a helyzetem, hogy nekem augusztus 20-án kezdődött minden, de azóta nem volt olyan napom, hogy valamim ne fájt volna. Én egy hónapig lázas voltam, kiderült hogy tüdő-és mellhártyagyulladásom van, kórházban kezeltek (ja mert baromi nehéz lett volna kérni egy mellkasröntgent) teletömtek gyógyszerekkel, úgy hogy nem tudták mi a bajom, azóta bármint eszem rosszul vagyok, a gyomrom tönkrement, a hőemelkedésem állandó szinte, folyamatosan zsibbadnak a karjaim, nyomás van a fejemben, na jó nem sorolom tovább. 12 vérvételen voltam eddig, minden negatív, de nem vagyok jól. Ja holnap megyek koponya CT-re, komolyan már örülnék, ha mondjuk agydaganatom lenne, vagy valami, mert legalább meg lenne az ok, de úgyse lesz semmi, tudom előre.


Megmondom őszintén, én múltkor már oda jutottam, hogy begyógyszerezem magam így hirtelen ötlettől vezérelve, mert ennek most komolyan mi értelme? Vegetálok gyakorlatilag lassan 4 hónapja.. egyetemen örülök, ha nem tesznek át fizetősre, dolgozni nem tudtam, pedig volt munkám, gyakorlatlag fekszem egész nap, mert nincs erőm semmihez.


Ne haragudj, nem tudok segíteni, csak jól esett leírnom. Remélem minél előbb jobban leszel, és megtalálják mi a gond.

(bár azok után hogy 1 hónap kellett ahhoz az orvosoknak, és nem egy orvosnál jártam, hogy felismerjenek egy tüdőgyulladást,hát én már nem bízom bennük, meg mondom őszintén)

2012. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!