Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma kicsit fura volt a vizelete...

Ma kicsit fura volt a vizeletem, sötét volt és voltak benne pici, apró darabok. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vesehomok?
2009. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Azok peték voltak. Pisilni egy pici üvegbe és meglátod pár napon belül kikelnek.
2009. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi,hogy a drága idődből rám is áldoztál!
2009. aug. 19. 22:53
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen kedves 2.válaszoló...remélem semmi komoly nem lesz..pláne így 20-a előtt:)
2009. aug. 19. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz még kitalálni is. mondjuk, ha leírnád, hogy hogy néztek ki azok a darabok...
2009. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Így látatlanban én se tudok konkrétumot mondani (nem vagyok orvos). De, ha fájdalmaid vannak pisilés közben, vagy ha állandósul esetleg ez a probléma, akkor a háziorvosnál kérdezz rá. Mindenképpen ajánlom, hogy vegyél a patikában egy gyógyteát: csalán, vesetisztító, vizelethajtó, amelyik tetszik. Csalánteát én is rendszeresen iszom, nagyon jó hatással van a szervezetre.
2009. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen apró fehér darabkák úsztak benne, mintha zsepit dobáltam volna bele, az én orvosom azt mondta,hogy a fehér folyás lesz az vagy valami hasonló de ne aggódjak. Csináltatott vizelet vizsgálatot is. A színe nekem meg általában akkor szokott sötétebb lenni ha keveset iszom. De egyébként menj el orvoshoz, ezt elmondod neki ő ad egy labor beutalót és kész, max 3 nap alatt már tudod is miről van szó.

2009. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!