Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente gyakran elalszom,...

Reggelente gyakran elalszom, mert álmomban felállok és kinyomom az ébresztőt. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Szóval pl 6 kor kellene kelnem. Ébresztő be van állítva, leteszem a szoba túlsó végébe. Majd felébredek valamikor kb 7 óra után, és fogalmam sincs mi történt, nem emlékszem arra, hogy én hallottam volna az ébresztőt, és arra sem hogy felálltam volna kinyomni. Ha kettőt állítok be akkor is előfordult már ez a helyzet. És az óra, telefon tökéletesen működik.

Tehetetlennek érzem magam, rettegés minden reggel amikor mennem kell valahova időre.

Szüleim meg persze nem hisznek nekem, azt mondják hogy akarat kérdése hogy ébren maradjak, miután lenyomtam az órát. Dehát én mindezt álmomban csinálom, és igy nyilván nincs akaratom se.


2012. dec. 10. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Feküdj le időben, hogy kitudd magad aludni, mire szól az ébresztő! :)
2012. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid/tesód otthon vannak reggel, kérd meg őket, hogy ébresszenek fel, ha elaludnál. Mondjuk nálunk ez azért működik, mert anya elég korán kel, mindig előbb, mint mi.
2012. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!