Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan vészelitek át a napot,...

Hogyan vészelitek át a napot, ha keveset aludtatok?

Figyelt kérdés
Tippeket, tapasztalatokat várok, most rámfér :)
2009. aug. 21. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hideg zuhany reggel :) aztán futhatsz is egy picit,ezekkel már teljesen felkelsz agyilag is! És sztem egész nap legyen vmilyen elfoglaltságod,amire oda kell figyelned,és ne csak a tv-t nézd meg a gép előtt ülj :D ha tudod hogy van miért "küzdened" akkor jobban bírod :D :)
2009. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

energiaital egyfolytában...4-5 doboz után átváltok zombi üzemmodra és ugyteszek mint aki ébren van

tudok nyitott szemmel,értelmes képet vágva aludni ülve...

22/L

2009. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kávézni, de ilyen esetben iszom egy erős kávét, és próbálok nem félholtnak kinézni. Meg értelmes képet vágni.
2009. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

reggel kávé, aztán meg energiaitalok, de eccerre egymás után sokaszor nemszabad, mert attól csak mégrosszabb lesz.

ha fokozatosan adagolom, akkor egész jól bírom.

2009. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Múltkor éjszaka utaztunk Velencébe,most Madonna után semmit nem aludtam úgy mentünk várost nézni.Sok colát iszok,megmosom az arcomat.
2009. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kávé, energiaital, valami jó ütős, édes kaja, cigi. és szuggerálom magam, hogy már csak x időt kell kibírni és mindjárt mehetek haza és alhatok.
2009. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alszom ebéd után.
2009. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!