Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aranyárat fizettem egy hányáso...

Aranyárat fizettem egy hányásos vírusért a Burger Kingben, mit tehetek mint fogyasztó?

Figyelt kérdés

Tegnap vásároltam az újpesti burger kingben két szendvicset és egy menüt. Előtte tök jól voltam, viszont rögtön a második szendvics után majdnem öklendeztem. Azt hittem, hogy mennyiségben sok, vagy a gyorséttermi ételek rossz minősége miatt érzem ezt, lenyeltem, távoztam. 2800 ftot fizettem.


Azóta nem hogy folyamatos hányingerem van, de ma ettem péksüteményt és ez is vissza akar jönni...


Túlélem, mert túlélem. De most tényleg 2800 forintomba került egy hányásos vírus? Mi a fenét csinálhatok? Azon kívül, hogy kb semmit?


2012. dec. 11. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább gyomorrontás.a vírus az nem csap le ilyen hirtelen szerintm.
2012. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt puffoghatsz bármikor, amikor elcsapod a hasad, szívesen meghallgatunk
2012. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kényszeritett valaki, hogy ott egyél? Kényszeritettek, hogy megedd, amikor nem esett jól? Be tudod bizonyitani, hogy ha nem ott ettél volna, akkor nem lenne bajod?
2012. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kit érdekel? Elvárja az ember, hogy egy ilyen gyorsétteremtől kevésbé lesz baja mint valami józsefváros-mélyi eldugott kínai vendéglő után.


Aztán mégsem.

2012. dec. 11. 12:58
 5/5 anonim válasza:
beperelheted a burger kinget, de hogyan bizonyítanád? írással? én is leírhatom, hogy én vagyok dánia urlkodója, de hogyan bizonyítanám? és ha pert nyersz, mitől lesz jobb a betegséget, ha bezárják a gyorséttermet? tehát, szedjél gyógyszert, pihenj sokat! jobbulást!
2012. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!