Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Inkontinensként hogy éled meg...

Inkontinensként hogy éled meg a mindennapjaidat?

Figyelt kérdés
Vannak, akik tudják, hogy pl. pelenkát kell hordanod, mert inkontinens vagy (munkahelyen, barátok,stb) ? Megszoktad már, hogy így kell élned?

2012. dec. 11. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ebbe bele kell törölnöd és elfogadni.
2012. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan iserösőm aki pelenkát hord.

Ö dolgozik sportol nőzik. Éli a saját életét.

2012. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nem próbáltál meg felekresni orvost ezzel,műtéttel helyre hozható vagy enyhíthető,pár napos bennfekvés.
2013. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudják a közeli ismerőse hogy pelenkát hordok.

De az öltözékemel jól el lehet rejteni.

Meg pont méretes pelenkát kell hordani, nem szabad nagyobb méretet felvenni. Mert aszt tényleg látja mindenki.

2013. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Lassan öt éve hordok pelenkát-egy balesetből kifolyólag - más tünet nincs,mozgásomban nem vagyok korlátozott,kerékpározok,stb.élem az életem. Rajtam kívül egy ember tud arról,hogy pelenkát hordok. Sajna orvostól orvoshoz jártam,szervi okát "nem találtak".Egyébként,már megszoktam,más lehetősgem nincs ugyebár.Eleinte szégyeltem,de el kell fogadnom magam,ha azt szeretném,más is elfogadjon.Igazából a párkapcsolat kialakítása a nehéz...mikor, s hogy beszélj róla...???
2013. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Éjszakára jobb textilpelenka viselése színes pelenka külsővel. Elegáns szép pizsama alatt könnyebb elfogadni az állapotot és mosolyt varázsolhat minden ínkontinens ember arcára.
2013. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elégedetten nézem esténként a csomagot pizsama nadrágomon kívül ahogy kidomborodik a pelenka és a legjobbra gondolok nem szivárog ki semmi sem.
2013. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kicsit más kép attól aki nem hord pelenkát.
2014. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én születésem óta pelenkát hordok. Eszt meg kell tanulni hogyan lehet vala élni. És nem kell feltűnést kelteni hogy mindig pelenkát hordok mert inko vagyok. Én is élem az életemet. Tanulok, sportolok, és szórakozók. Sok mindent tudok csinálni, de van amit nem. Az őltőzékkel is oda figyelek hogy mit veszek fel. És a fiúkkal is ismerkedek.
2014. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak menstruáció miatt hordom. Ez 14 napot jelent havonta.

Textilpelenkát használok műanyag megkötős pelenkavédővel.

2014. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!