Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egy szobában közvetlen...

Ha egy szobában közvetlen mellettem vagy tőlem 1 méterre füves cigit szívnak ( én nem ) akkor olyan mint ha én is szívtam volna? Próbáltam lehetőleg nem belélegezni a füstöt.

Figyelt kérdés
nekem neveltetésből adódóan teljesen más a nézetem, csak hát a "baráti társaság" olyan. Lehet ettől éreztem keserű ízt a számban?

2012. dec. 14. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, azt érezted. Az 1m egy zárt térben semmi.
2012. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor én is drogos lettem akaratomon kivül? :(
2012. dec. 14. 19:57
 3/6 A kérdező kommentje:
és akkor bennem is kimutatható lenne pl egy vizsgálaton?
2012. dec. 14. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy hatott volna rád így a fű.
2012. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól nem lettél drogos... Nem tudom, hogy kimutatható lenne-e , nem vagyok jártas ilyen mélységekben ebben a témakörben. De a kesernyés íz az lehetett attól. Ha kicsi légtérben pöfékelnek melleted, simán beszívhatsz te is.. De akkor azt érzed a fejedben. Nem csak a szád ízében. Különben meg sztem egyszerűen állj fel, és menj ki míg füveznek. S majd szellőztetés után vissza mész. Ha barátok, akkor megértik. Sőt nekik kellen a fenébe ki menni, nem zárt térbe szívni... :-/


#1-es voltam

2012. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1 cigit szívtak de többen, és én bent se voltam végig.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2012. dec. 15. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!