Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónalj fájdalom?! Mi lehet ez?

Hónalj fájdalom?! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb.3 hete hol jobban hol kevésbé,fáj a bal hónaljam illetve szemből a váll és kulcscsont találkozásánál a mellem fölött.A hónaljamban nyirokcsomó-duzzadást nem tapintok,az érintett terült nyomásra sem fájdalmasabb mint ha nem nyomom.Olyan mintha szemből és alulról egy-egy horgolótűt nyomtak volna a vállamba illetve hónaljamban.Nagyon kellemetlen,és lövésem sincs mi lehet az.A háziorvos azt mondta hogy első körben nem ír semmit,pihentessem tornáztassam kenjem izomlazítóval stb. Volt ez másfél hete.De nem nagyon akar csillapodni.Úgy érzem hogy nem az izmaimból jön a fájdalom hanem-lehet hogy teljesen hülyén hangzik-mögüle a hónaljamból/vállamból.(egyelőre?)nem sugárzik sehova napi tevékenységemben nem gátol,csak idegesítő.Valaki valami tipp?Vagy hasonló eset?

Köszönöm.



2012. dec. 16. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Becsípődés?
2012. dec. 16. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem pár éve volt ilyesmi, és a melltartók mellebevarrása okozta. Nyomta a mellbimbóban lévő idegeket, és a hónaljamig sugárzott, és csak a hónam alatt fájt, néha alig birtam a karomat is felemelni úgy fájt.. Ez nem lehet? Persze ha pasi vagy, akkor ezt kizárhatjuk :)
2012. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kizárhatjuk:))

és én kérek elnézést hogy nem tettem hozzá: 24/f

2012. dec. 16. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Na akkor ezt megdumáltuk. Amúgy nekem még a melltartó csere után is hetekig fájt, úgyhogy ne ijedj meg, de ilyen idegbecsípődések, gyulladások lassan gyógyulnak! De nem marad így, el fog múlni, biztos vagyok benne! :)
2012. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálkoznék a mellizmok és a rotátorköpeny (lapockaizmok) masszázsával. Lehet, hogy segít.

Gyógymasszőr

2012. dec. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!