Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnapután megyek koponya MR...

Holnapután megyek koponya MR vizsgálatra. Mennyi ideig tart egy ilyen vizsgálat? Elég pánikos vagyok, nem bírom a bezártságot, mivel lehetne enyhíteni ezen, vagy esetleg altatást lehet kérni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 13:34
 1/6 Mia_may ***** válasza:
100%
kb 5-20 perc az egész , az elsőnél inkább az rémített meg ,hogy hirtelen és erős zajokkal ingerlik az agyadat és az elég kellemetlen. Nem tudom mennyire tudod , de egy nagy hengerbe tolnak fel a fejedre pedig egy rácsos valamit kapsz ami engem kicsit a star warsra emlékeztetett :D haha. Én úgy tudom, hogy mivel ez egy "rutin" vizsgálat nem lehet altatást kérni.
2012. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs altatás, és ne pánikolj, semmi extra, mire megijednél már jössz is kifelé
2012. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,hogy nyugtatsz :-) Voltam már MR vizsgálaton, akkor a térdemet nézték, hááát a kínok-kínját éltem át, nem kellett sok, hogy megnyomjam a "pánik" gombot, ezért félek annyira, főleg,hogy most a fejemet nézik és még le is rögzítik...veszek be egy gyógynövényes nyugtató tablettát, talán segít ellazulni. Egyébként mi van akkor,ha nem bírom a vizsgálatot és le kell állítsák??
2012. dec. 17. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem megpróbálnak megnyugtatni, aztán elzavarnak, hogy oldd meg otthon :)


gondolj arra, hogy:

először is semmi bajod nem lehet tőle

másodszor: mindjárt véget ér


ha már most pánikolsz, akkor tényleg baj lesz ... most kezdd el megbeszélni magaddal, hogy kibírod

2012. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igenis értettem! :-))) Próbálom én nyugtatni magam,de akkor is félek, igazából már várom,hogy túl legyek rajta. Mennyi idővel előtte vegyem be a gyógynövényes nyugtatót??? rendes nyugtatót nem szeretnék.
2012. dec. 17. 14:50
 6/6 anonim válasza:
Szia! Látom már régen jártál itt, de próbálkozom hátha válaszolsz. Nekem is sokat fáj a fejem, valszeg mennem kellene koponya MR vizsgálatra. A legnagyobb bajom ezzel, hogy már a gondolattól is végem van, hogy betoljanak a hengerbe, nagyon klausztrofóbiás vagyok. Gondolom már jócskán túl vagy rajta, leírnád, h "hogyan élted túl :)"??
2014. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!