Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Mit csináljak hogy ne érezzem magam rosszul karácsonykor? (többi lent)

Figyelt kérdés
ebe az évbe előjött ilyen hányinger de hányni nem hányok az orvos azt mondta hogy a szervezetem nem tudja leküzdeni ezt a hányós vírust csak annyira hogy hányingerem van és nem hányok de viszont most karácsonykor félek hogy most is hányingerem van már félek előre ettől mit csináljak hogy megelőzzem ? most ma kezdtem szedni normaflor meg veszek be naponta grapefriut mag kivonatot,még mit tudok ,de már azt is mondták hogy pánik beteg vagyok,mert nagyon félek ettől hogy rosszul leszek, mit csináljak?
2012. dec. 17. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
14l
2012. dec. 17. 19:17
 2/8 A kérdező kommentje:
szeretnék karácsonykor mindenből enni rosszullét nélkül ,meg suliba is elég rossz így lenni
2012. dec. 17. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Konzultálj az orvosoddal.
2012. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már voltam nálla többször de nem tud már semmi adni azt mondta hogy még örüljek hogy nem hányok csak ilyen rossz a közérzetem
2012. dec. 17. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha elfogyott a Normaflore, vegyél egy bélflóra erősítőt, mert az elég gyengécske és még drága is.

A DM-ben lehet kapni egy jó fajtát.

Sajátmárkás termékük, 60 db van benne és kb. 3000 ft.

Azt szedd. Valamilyen édes dolog kíséretében vedd be.

2012. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most vettem egy 10 db-os normaflort és most azt szedem,meg elég kevés vizet iszok naponta kb fél háromnegyed litert egy nap,ettől lehet bajom?
2012. dec. 18. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, kicsit többet kéne inni. 2 litert ajánlanak télen, de minimum 1-et meg kéne innod, plusz a leves amit eszel.

Én is evvel az ivással voltam gondban, de nagyon. Aztán fogtam 1 üveget tele vízzel és idetettem a gép vagy a TV mellé, vittem magammal mindenhova a lakásban. Konyhába is, és mikor ránéztem többször lettem szomjas, mert eszembe jutott, h már megint nem ittam már 6 órája, most már iszom egyet. Mára már beállt ez a dolog magamtól is érzem, h mikor kell innom, szomjad vagyok. Nálam kb meg van a másfél 2 liter. Fél literes üdítős üveggel frankón tudom szabályozni, h mennyit igyak. Amúgy meg lehet, h sok a savad. Nem romlottak a fogaid ebben az évben?

2012. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az lehhet hogy a lelki gondjaim miatt?

mivel streszes vagyok és depressziós és nincsenek barátaim ettől lehet hányingerem

2012. dec. 21. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!