Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen olcsó kenőcs kapható...

Milyen olcsó kenőcs kapható hátfájásra?

Figyelt kérdés

Izé, a lapocka csontom köré tapadó izmaim, trapézizmom fáj a sok számítógépezéstől. Megnéztem az interneten ezek az izmok oxigénhiányosak, nem kapnak vért nincsenek ott erek. Olyan kenőcs kellene szerintem nekem ami vérbőséget okoz és "csíp"

??



2012. dec. 23. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok szakértő, sőt, de én ilyenre ajánlo a lóbalzsam, de a még olcsóbb a vietnámi balzsam. ez pici kerek kis tégelybe van. 100-as boltokban és piacon lehet kapni ha jól tudom, ez csíp és éget is, szembe ne kerüljön :-D
2012. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lóbalzsamot próbáltam jó de csak rövid ideig hat. (Osztrák ismerősöm mondta hogy Magyarországon hamisítják a lóbalzsamot, a az itthoni anyag sokkal gyengébb hatású!!)

A Vietnami jó ötletnek tűnik!

2012. dec. 23. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyógytornának hívják, nem kenni szokták.

Illetve minimum: testedzés. Fekvőtámasz, karkörzések, ha már úgy is edzel akkor egész testes edzést lehet csinálni, bemelegítésként az összes ízületed átmozgatásával - fejtől lábig.

2012. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem kenőcs kell, hanem gyógymasszázs vagy torna. Lehet, hogy megnézted az interneten, de nem jól. Ez nem így működik. (A masszázs egyébként vérbőséget is okoz egyéb hatásai mellett, és ha akarod, megmasszírozhatlak a cellulitmasszázsnál használt fahéjas olajjal is, hogy csípjen, és jobban higgyél benne, de a fájdalmat nem oxigénhiány okozza.)
2012. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát bizony. a leghatékonyabb ez. a páromnak is le volt tapadva egy izom, már elviselhetetlenül fájt a lapocka tájékán. egyszer eljutottunk egy gyógymasszőrhöz, és hát egy alakalom ki hitte volna hogy már ennyit javít. hála az istennek, sikerült olcsón találni ilyet, egy kezdő masszőr volt, de brutál volt. bepirososdott az a rész ahol le volt tapadva az izom, és azóta tud aludni, fáj még neki de sokkal sokkal jobb.
2012. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, különböző nézőpontokat...
2012. dec. 23. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!