Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Recseg, kattog az állam és a...

Recseg, kattog az állam és a térdem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, már egy ideje recseg mindkét térdem és az állam is. a bal térdem fáj is, kisebb terhelések után( pl. sáta, kis futás), az utóbbi időben térdszorítót rakok rá, ez valamennyit jelent. a jobb térdem csak recseg, nem fáj. az állam evésnél kattog, máskor nem veszem észre.
2012. dec. 29. 20:05
 1/7 anonim válasza:
Túlzott sport? Általában ez a kiváltó oka.Ha meg mégsem valamilyen öröklés útján?
2012. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy a sport az oka. 2008 óta lovagolok, de az utóbbi fél évben inkább csak kijártam, nem is lovagoltam. ezen kívül minden nap sétálok valamennyit. ebben a tanévben kezdtem röplabda edzésekre járni. ha belegondolok mióta elkezdődtek a röpi edzések, azóta fáj a térdem, de előtte is recsegett. akkor lehet hogy ettől? :(
2012. dec. 29. 21:40
 3/7 anonim válasza:
Hát lehet.nem vagy hozzá szokva de szerintem nem lesz ez mindig csak bele kell zárkózni:)
2012. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, de én 13 vagyok, nekem - mióta az eszemet tudom - recseg a csuklóm terhelés után, térdem, szinte mindenem.

Vizsgálták a porcaimat, állítólag nincsen semmi bajom.


Neked sincs.

2012. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem terhelés nélkül is kattog... na meg most komolyan, az államat hogy terhelném meg? nem is érdekelne, ha csak kattogna meg recsegne. de az már túlzás, hogy egy emeletet nem tudok felmenni anélkül, hogy ne fájna iszonyúan a térdem.
2012. dec. 30. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az állam kattog mióta az eszemet tudom, egy barátnőmnek is a fogorvos azt mondja azért mert a felső fogsorunk előbbrébb helyezkedik el nem totál párhuzamosan van és nem rendesen csukódik össze itt lehet a baj. pedig én jártam fogszabályzásra de anno 10éve elbaszhattak valamit

. nekem az a gáz hogy ki is akad..

2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem az állam már óvodás korom óta recseg meg kattog és ha kattog utána még fáji is szokott. a térdem is nagyon recseg és kis biciklizés után fáj is mint a nyavalya. és néha magától csak úgy elkezd recsegő hangokat adni és van hogy leülök és becsípődik de akkor egy óráig kb nem bírom kinyújtani mert mintha késsel szurkálnának. a csuklóm is kattog. egyébként 16 éves vagyok. és szinte semmit nem sportolok. reggel és délután biciklizek és annyi. nem tudom miért van ez.
2013. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!