Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az baj, ha zuhanyzás után a...

Az baj, ha zuhanyzás után a néhol mellkasomon és a karomon halvány piros folt lesz? Mik azok?

Figyelt kérdés
Nem a tusfürdő miatt van, mert próbáltam már másikkal vagy anélkül. Nem viszket, csak kicsit sokára múlik el. Lehet hogy vízallergiám van?
2009. aug. 26. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs hogy víz allergia.Mivel tusolsz kézzel vagy dörzsivel?
2009. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Mivel zuhanyozni muszáj ezt el kell viselni. Nekem évekig erősen csalánkiütéses volt mindenem zuhanyzás után és nekem is mindegy volt milyen tusfürdőt használtam. Érdekes, hogy az ország külömböző pontjain más erősségű volt az allergiás reakció. Székesfehérváron például annyira kipattogtak, hogy a barátaim már-már orvoshoz cibáltak.
2009. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekemis jönnek ki olyanok mellkasomon, de néha a hasamon is, vagy hátamon. de nekem néha olyan közepe van mint a szúnyogcsípésnek, és viszketnek nagyon!. aztán ha megszáradtam stb egy idő után elmúlnak.. sztem semmit nem lehet tenni ellene, és tuti a víztől van, igen
2009. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mik azok a foltok, de nekem is szoktak lenni. Eddig azt hittem, a melegtől jönnek ki :D
2009. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat ezek szerint nem vagyok egyedül, és nem lehet vele mit kezdeni
2009. aug. 27. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!