Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Parlagfű a vasút mentén,...

Parlagfű a vasút mentén, kinek jelentsük be?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, ez a MÁV vagy a Földhivatal ügye? Kis országunkban vasút mellett mindenhol rengeteg parlagfüves terület van, az állomásokon is. Hol jelentsük be? Jó lenne valami telefonszám, emailcím, ilyesmi. A mi helyi önkormányzatunknak szóltunk, azt mondták, ez külterület, nem az ő dolguk. De mi meg elpusztulunk:((
2009. aug. 27. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne mindig másra támazkodj, ha ennyire izgat a parlag menjetek ki és vágjátok v ha nem akk nézzétek tovább a füvet, földhivatalra várhattok jövő nyárig.


Legyetek önállóak

2009. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. márcsak azért is, merthogyha itt vmit állami szervezetre akarsz bízni akkor abból min 5 évig semmi sem lesz. így mindenképpen jobban jártok, ha összefogtok, és ti tépkeditek le. (persze nem a full allergiásokra gondoltam)
2009. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mien poén lenne, beállítanak a mezőre full allergiás egyének füvet írtani azt 1óra múltán már összehánynák magukat a kíntól ;DD
2009. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a Te dolgod, így ha van gazdája a területnek, jelentsd be. [link]

Az alapítványok biztosan tudnak erre mit mondani, hogy mi ennek a módja. Ha megtudod, írd meg léci nekünk is!


Amúgy megértem az előttem lévő hozzászólókat is, én is így teszem mindig, kimegyek összeszedni a határba a szemetet, ha ráérek. Csak nem lenne egyszerűbb, ha mindenki tenné a dolgát, és nem szemetelne, rendben tartaná a telkét? Ilyenkor olyan szomorú vagyok:(

2009. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kicsit későn, de válaszolok, hátha elolvassa valaki :) külterületen a területileg illetékes körztei földhivatal, belterületen a jegyző az illetékes hatóság parlagfű ügyben. ha bejelented, onnantól indul meg a hatósági eljárás.
2010. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
soha nem késő, idén is lesz parlagfű:((
2010. febr. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!