Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában gyakran van az...

Mostanában gyakran van az hogy elgyengülök, remegek, és ezerrel ver a szívem. Mitől?

Figyelt kérdés

Segítsetek, nagyon rossz:(

Eleinte csak úgy volt, hogy amikor délután feküdtem le aludni, akkor általában erre keltem, hogy le vagyok izzadva, remegek, el vagyok gyengülve, szédülök, mintha a vérnyomásom lenne alacsony, vagy nem is tudom, mert nem tudom mi van velem. Ilyenkor hányingerem is van.

Ma pl. reggelire (dél fele) 2 szelet bundás kenyeret ettem ketchuppal, egy pohár teát ittam hozzá. utána fél 4 fele ettem pár szem tökmagot.

Utána este fél 9 kor megittam egy bögre forró teát, egy szelet zsíros kenyeret nagyon kevés hagymával, és egy cukros sima fánkot.

Ennyi. Mi lehet a bajom? Még mindig remegek...

Ilyenkor csak az tesz valamennyire jót, ha kinyitom az ablakomat. De egyre többször van ilyen... Segítsen valaki :(



2013. jan. 5. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alacsony vércukorszintnek hanzik. Méresd meg! Ha van lóvéd 5-10 ezerért már tudsz venni készüléket a gyógyszertárban.
2013. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet attól is, hogy nagyon keveset eszem, nagyon keveset alszom, vagy sokat gépezem?
2013. jan. 5. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz mihamarabb! Én tuti ezt tenném, mert nem nyugodnék meg, amíg nem tudom az okát. És valószínű, hogy az orvos megmondja. Hajrá!
2013. jan. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!