Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a gyógyszerek hatása?...

Ez a gyógyszerek hatása? Ennyire szorongok? Okozhat ilyet szorongás? Miket okozhat még? Akinek szorongása van vagy pánikbetegsége írna néhány dolgot erről?

Figyelt kérdés

éjjel alig aludtam,eléggé szorongtam,aztán vissza sikerült aludnom pár órát,de reggel meg igen erős szívdobogásra ébredtem és szédülésre.bevettem egy nyugtatót meg egy bétablokkolót.csak a pulzusom volt magas a vérnyomásom alacsony.

1 óra múlva már nem éreztem a szívbedobogásokat,csak tompa vagyok.Ez pszichés lehet?



2013. jan. 9. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a pánikbetegség a rivotriltól múlt el. Semmi mást nem szedtem mellé. Aztán fél év után fokozatosan hagytam abba ezt a gyógyszert. Azóta se volt soha roham, eltelt 4 év.


Reagálhatsz amúgy rosszul a nyugtatóra, előfordulhat ilyesmi, bár azt nemtudom, hogy a bétablokkoló( az ha jól tudom savlekötő, bocs ha rosszul tudom) minek kellett.

2013. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi,rosszul fogalmaztam ,szóval ahogy bevettem reggel a nyugtatót rá egy órára nem éreztem már a szívdobogást,és hogy az a kérdésem végül is,hogy akkor ezek szerint pszichésen szorongás miatt lehet ez az erős szívdobogás meg a szédülés is?



a bétablokkólót a szívemre szedem,mert szokott lenni ritmuszavarom.ilyen vérnyomáscsökkentő hatása van,meg anginára szokták még szedni.lassítja a szívverést.

2013. jan. 9. 12:41
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval ilyen hamar hathat egy nyugtató?
2013. jan. 9. 12:42
 4/6 A kérdező kommentje:
neked mik voltak a tüneteid?
2013. jan. 9. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyugtatót szedsz? Én 0,5 mg-os Xanaxot, és kb. már 10 perc után hat!
2013. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
025 ös frontint
2013. jan. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!