Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen multivitamint szedjek?...

Milyen multivitamint szedjek? Mit tudnék még ezen felül tenni?

Figyelt kérdés

Picit hosszű lesz de aki elolvassa remélem komolyan veszi.


23 éves 87kilós és 189centis fiú egyetemista vagyok.Hetente 2szer járok úszni,és 2szer veszek részt kick-box edzésen is.(nincs igazolásom bejárkálok csak edzésre,de profikkal edzem)

Az utóbbi pár hónapban minden megváltozott.Vizsgaidőszak stressz,befásulás,barátnőm elhagy stb.-stb. elég sok dolog összejött,nem akarok panaszkodni.Viszont kezdek leereszteni picit,úgy érzem eddig bírtam a környzeti kihívásokat.Fáradt és fásult vagyok,ém ez teljesen általános tüneteken jelentkezik.Az alvásigényem csaknem másfélszeresére nőtt,egész nap aludnék,döglődök,fetrengek.Az edzéseket nem bírom már annyira,érezhetően csökken az állóképességem,mindennapos a migrén és a rossz közérzet.Már bulizni is csak muszályból járok el,kedvtelen vagyok.Fásultság,enyhe szédelgés,enyhe hányinger,gyengeség.(az enyhét nem véletlenül írom,nem forgó szédülésem van és nem is sugárban hányok,csak általánosságban-van hogy napokig-szarul vagyok)Mivel konkrétan(szervileg) semmim nem fáj semmim,ezért ameddig lehet halogattam a dolgot hogy orvoshoz menjek.Végülis elmentem rutin fizikai vizsgálatok(tüdő,torok,hasnyomkodás),minden rendben kiutallt egy teljes vérképre.Az eredméynek megnyugtatóak,azt mondta hogy a tüneteim abszolút lehetnek pszihések(pedig nem is mondtam neki a barátnőm) nem igazán tud mit kezdeni velem,megért meg minden de ezzel nem fog pszihológushoz küldeni.Megjegyzem nem is kell mentálisan épnek tartom magam,nincs depressziós hajlamom meg semmi.Szedjek valami multivitamint.És itt a kérdés,hogy milyet?Ami gatyába ráz!Nem arra mennék hogy melyiknek milyen szép a tv-reklámja sem arra hogy melyiknek a nevéért(!) kell többet fizetni hanem arra hogy elműlassza tüneteimet.Valjuk be egy kűra szerű immunerősítés nem olcsó buli (béres csepp,multivitamin,gyümölcs stb.)ugyhogy biztosra próbállnék menni megkérdezem itt.

Tapasztalatok,kinek mi vállt be,jár e valaki hasonló cipőben,mit lehet ezen felül tenni?

u.i:

Inkább személyes tapasztalatokra gondolok,mintsem hogy privátba mindenféle biopatikákat,meg ezoterikus webshopokat ajánlatok,nincs 50ezrem méregtelníteni sőt a csakratisztítást is kihagynám ha egy mód van rá.

Köszönöm!



2013. jan. 14. 22:48
 1/1 pegazusi ***** válasza:

Csaó.

rendszeresen úszom, futok (20km/nap) stb. Jómagam is szembesültem az általad irt problémákkal. Rengeteg cuccot kipróbáltam a Lenkei megadózisú vitaminjain át a Scitec cuccokig. De nekem a Béres Actival Energia és a Béres Immun Herbal jött be legjobban.Napi egy-két szemet bedobok belőlük (étkezés után) illetve még meg szoktam tolni + 500-1000mg C-vitaminnal is. Azon kívül, hogy azóta (5 éve) még megfázva sem voltam, ezen kívül energikusabb is vagyok. Próbáld ki.

Itt vannak:

[link]


[link]



[link]

2013. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!