Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » REM fázismérő ébresztő mobilon...

REM fázismérő ébresztő mobilon, működik?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát méri, hogy mikor vagy a legalkalmasabb fázisban az ébresztésre, hogy ne legyél fáradt.

A működése olyasmi mint a csuklópántos ébresztőóráé, csak itt a mobil érzékeli a mozgást-hangokat.

Ébresztőóra:

[link]

[link]


Valóban képes jól mérni és használ? Ha akár hamarabb is felkelt, kipihentebb leszek, mert nem az alvási fázis közepébe rondít bele a vekker?



2013. jan. 15. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sleep as an Droid-ot egy ideig használtam, és jelentem működik. Sokkal frissebben keltem addig, amíg használtam.

És poén a hangrögzítés is benne, volt, hogy visszahallgattam miket beszéltem álmomban; persze volt, hogy órákig csak mocsok erős horkolást vett fel.

2013. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És ez hogy működik? Letöltöttem, de elképzelésem sincs, hogy állítsam be.
2014. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Be kell állítani az ébresztőt mikor akarsz kelni és meg kell adni egy intervallumot, hogy az alvásfigyelés alapján mennyivel előtte ébreszthet fel - azaz ha 7-kor akarsz kelni de fél 7-kor már csak felszínesen alszol, felébreszthet-e.

Meg még van mindenféle, milyen hang, mennyire legyen érzékeny... a letöltőközpont fórumában biztos írnak róla.


Használtam egy ideig, érdekes volt látni az alvási fázisaim, az ébresztő is egész jó volt, kevésbé voltam álmos amikor erre keltem - viszont nem nagyon tudom használni mivel a párom előttem kel 1 órával, az ő ébresztőjére-szöszmötölésére meg mindig felébredek.

2014. jún. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!