Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Van aki ért hozzá?

SOS Van aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Refluxom van, 1 éve érzem hogy szétvan marva a torkom, két fül orr gégésznél is jártam, nem láttak gyulladást, semmit sem. De akkor mi az amit érzek ?? Valami sérülés biztos van a nyálkahártyámon, de miértnem látni? Nagyon elkeserit ez az egész.

2013. jan. 16. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem látják, lehet, hogy nem látványos a sérülés, de te érzed. A nyálkahártya amúgy is nagyon érzékeny, én is megéreztem a legkisebb gondot is rajta. Érdemes Salvus gyógyvizet inni (500-600 Ft), refluxra, savtúltengésre van direkt, nekem és anyának is teljesen megszűnt a refluxunk, amióta 2 éve ittuk.
2013. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ittam, kb két hétig, nem nagyon használt, most pantoprazolt szedek. De amúgy biztos van valami a torkommal, mert be is vagyok rekedve..
2013. jan. 16. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a salvus víz nem vált be (pedig az az egyik leghatásosabb), akkor próbálj ki más magas lúgtartalmú gyógyvizet. pl a Lukács gyógyfürdőben is árulnak ilyen lugos vizet.

gasztroenteorológián jártál már? kerüld a tejet. viszont az alacsony zsíartartalmú tejkészítmények (joghurt, kefír) segíthetnek

a csoki, kávé, tea, bor sok savat csinál, ja és a dohányzás se tesz jót.

2013. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!