Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton megráz az "áram", de...

Folyton megráz az "áram", de mitől?

Figyelt kérdés
Bármihez is nyúlok ami fém úgy megcsíp és utána sajog az ujjam, de nem tudom mitől? És csak a munkahelyemen (ruha üzlet)Valakinek valami tippje ellene, mert nagyon kellemetlen. imserősömnek gázbojlerjük van és zuhanyrózsa ráz meg folyton és nem csíp, hanem fáj, érzem ahogy megy vég a kezemen.
2013. jan. 19. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
A sok műszálas ruha már csak így viselkedik. Ha rajtad is kizárólag poliészter ruhanemű van, akkor bizony megcsíphetnek a fémtárgyak.
2013. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt, a statikus elektromosság már csak ilyen. Engem mindig a kocsim ráz meg :)


A másik, a zuhanyrózsás viszont több mint gyanús. Szerintem ott valami komolyabb baj lehet amit jó lenne szerelővel megnézetni mégmielött valaki megráz az áram.

2013. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy utána megnézték és senkit nem rázott akkor sem, meg soha sem csak engem :/
2013. jan. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!