Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szurkál a mellkasomba...

Miért szurkál a mellkasomba néha? Hol bal oldalt hol jobb oldalt, nagyon kellemetlen! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bele-bele szurkál hol a mellem körül, hol a jobb oldali mellkasomba, vagy hogy középre. Most voltam túl egy komoly megfázáson, sok váladékot köhögtem fel, egy ideig nagyon le is volt tapadva fel sem szakadt így egy hétig antibiotikumot és ambroxolt szedtem rá. A köhögés már megszünt. 10 évig dohányoztam, 2 hónapja szoktam le. 5-6 hetes terhes vagyok most. Ezért is aggaszt nagyon, hogy mitől lehetnek ezek a kellemetlen szurkálások. Van olyan nap, hogy nem érzem csak 1x-2x, de ma pl. délután fél óránként érzékelek ilyet. El akart küldeni a háziorvosom mellkasröntgenre, hogy megnyugodjak de időközben kiderült a terhességem. Vérsüllyedésem 2-es lett, tehát nincs nagy gyulladásom, ha mély levegőt veszek nem szúr, meg köhögésnél sem csak úgy spontán nyugalmi állapotban szurkál-hasogat. Volt valakinek hasonló problémája ami esetleg kiderült, hogy mi okozta???
2013. jan. 19. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy néha a hátamba is beleszúrkál. :/
2013. jan. 19. 19:38
 2/4 anonim válasza:
Akkor az a komoly megfázás az tüdőgyulladás volt. Ha nem változik kb. a gyógyszeres kezelés után egy 3-4 nappal akkor keresd fel a háziorvosod és azzal kezd neki hogy terhes vagy... a gyógyszeres kezelést is úgy kéred meg ahová tovább küld. jobbulást kívánok neked
2013. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem mondta az orvosom, hogy tüdőgyulladásom lett volna, lázas se voltam, fejfájás se volt. Már köhögni is alig köhögök csak délelőtt egy kicsit és este fele de akkor általában még szakad fel váladék. Nemtudom merjek e szedni rá valamit???
2013. jan. 19. 21:12
 4/4 anonim válasza:
Ezt is kérdezd meg az orvostól meg a gyógyszerek többsége már olyan hogy aki terhes vagy nem rég szült az nem szedheti. Ha már múlnak a tüneteid akkor érdemes vele várni ahogy mondtam az a 3 nap az ilyenkor kell.
2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!