Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől görbék az ujjaim?

Mitől görbék az ujjaim?

Figyelt kérdés

Születésem óta ilyenek, a szüleim se tudják mitől, de nagyon sokszor érzem hogy fájnak és van hogy mozgatni se tudom.

Ez mitől lehet? Anyukám szerint izületi betegség.



2013. jan. 19. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg el kéne látogatni a háziorvosodhoz és kérni egy beutalót a reumatológiára ahelyett hogy ide írsz, nem?


Ők talán nem csak találgatni tudnak, meg esetleg mondanak rá megoldást is.

2013. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már miatta a háziorvosomnál de azt mondta ne foglalkozzsk ezzel, mert hogy nem nagy ügy de engem nagyon zavar. És félek hogy tényleg valami bajom van.
2013. jan. 19. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj vissza hozzá,m és kérj egy beutalót a reumatológiára. Ha nagyon ne akar foglalkozni veled add be neki hogy annyira fáj hogy nem tudod mozgatni, de ne hagyd annyiban.


Mi tényleg csak találgatni tudunk, lehet ízületi gyulladás,anyagcserezavar, vagy valamilyen reumás betegség is.

2013. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izületi gyulladás lehet. Ehhez valami rendes orvos kellene. Kórházi dokira gondolok. Esetleg a Kézsebészeti Centrum is szóba jöhet, de itt fizetni kell.
2013. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!