Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelent/miért fáj az ember...

Mit jelent/miért fáj az ember feje (az én buksim) néhanapján havi rendszerességgel a homlokomnál és körülötte? Nektek hol szokott fájni?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt szerintem a fejfájásnak normális esetben eltérő oka, így eltérő helye van. Pl. ki nem alvás, túlzott agyi igénybevétel...stb.

2013. jan. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg sóhiány is okozhatja,ajánlom nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=mFQ10zdJ86c
2013. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, habár eszem sót. Havi 1-2 alkalom nem magyarázható sóhiánnyal, mert ha így lenne, akkor többet fájna a fejem.
2013. jan. 28. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori ok az időjárás változás.Talán ki is tudod figyelni,h meleg-, hidegfront,v. mindkettő lehet az oka nálad. De összefügghet a menstruációs ciklussal is. De van egy szabály! Minden fejfájós betegnek legalább 1x csinálni kell MR vizsgálatot,amivel ki lehet zárni valamilyen agyi folyamatot. Menj el neurológiára ott megtesznek mindent, amit kell!
2013. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!